Kontakt

Jack 

Jack Lysholm, Registercentrumchef
Staben för forskning och utbildning
Registercentrum Norr
Norrlands Universitetssjukhus
901 85 Umeå
Tfn: 090 - 785 98 85
E-post: jack.lysholm@vll.se

 

Yulia Blomstedt, Enhetschef
Staben för forskning och utbildning
Registercentrum Norr
Norrlands Universitetssjukhus
901 85 Umeå
Tfn: 090 - 785 72 80


Karin Sikström, Forskningsstrateg
Staben för forskning och utbildning
Registercentrum Norr
901 85 Umeå
090-785 72 89
E-post: karin.sikstrom@vll.se

 

Ewa 

Ewa Marklund, Administratör
Staben för forskning och utbildning
Registercentrum Norr
Norrlands Universitetssjukhus
901 85 Umeå
Tfn: 090 - 785 72 75
E-post: ewa.marklund@vll.se

 

Henrik 

Henrik Holmberg, Statistiker
Staben för forskning och utbildning
Registercentrum Norr
Norrlands Universitetssjukhus
901 85 Umeå
Tfn: 090 - 785 74 98
E-post: henrik.holmberg@vll.se

 

Gabriel 

Gabriel Granåsen, Samordnare statistiker, Statistiker
Staben för forskning och utbildning
Registercentrum Norr
Norrlands Universitetssjukhus
901 85 Umeå
Tfn: 090 - 785 72 77
E-post: gabriel.granasen@vll.se

 

Simon 

Simon Vallin, Statistiker
Staben för forskning och utbildning
Registercentrum Norr
Norrlands Universitetssjukhus
901 85 Umeå
Tfn: 090 - 785 74 99
E-post: simon.vallin@vll.se 

 


Per Liv, Statistiker
Staben för forskning och utbildning
Registercentrum Norr
Norrlands Universitetssjukhus
901 85 Umeå
Tfn: 090 - 785 74 92
E-post: per.liv@vll.se

 

Patrik 

Patrik Rönnqvist, Systemutvecklare
Staben för forskning och utbildning
Registercentrum Norr
Norrlands Universitetssjukhus
901 85 Umeå
Tfn: 090 - 785 72 76
E-post: patrik.ronnqvist@vll.se

 

Erik 

Erik Brännlund, Systemutvecklare
Staben för forskning och utbildning
Registercentrum Norr
Norrlands Universitetssjukhus
901 85 Umeå
Tfn: 090 - 785 72 79
E-post: erik.brannlund@vll.se

 

Ulf 

Ulf Andersson, Teknisk koordinator
Staben för forskning och utbildning
Registercentrum Norr
Norrlands Universitetssjukhus
901 85 Umeå
Tfn: 090 - 785 72 92
E-post: ulf.k.andersson@vll.se

 

 

Markus Widholm, Systemadministratör
Staben för forskning och utbildning
Registercentrum Norr
Norrlands Universitetssjukhus
901 85 Umeå
Tfn: 090 - 785 99 19
E-post: markus.widholm@vll.se